Zwiń wszystko

Rozwiń wszystko

DZIECI 3-6 LAT

Zachęcamy rodziców do inwestowania w naukę języków obcych dla dzieci od najmłodszych lat, bo jak mówi mądre przysłowie „Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” Kursy językowe dla dzieci w wieku 3-6 lat, to zajęcia podczas których ,wykwalifikowani i doświadczeni w nauczaniu najmłodszych lektorzy prowadzą zajęcia w sposób kreatywny, z wykorzystaniem autorskich metod nauczania, gier ruchowych, piosenek, wierszyków, bajek w języku docelowym, gdzie występują ulubione postacie dobrze znane dzieciom, nauka łączy się z zabawą a dzieci czerpią radość z uczestnictwa i jednocześnie w łatwy sposób przyswajają język obcy. Używamy takich materiałów lekcyjnych dla najmłodszych kursantów, aby umożliwiały one przyjazną współprace z rodzicem, zarówno przez dostępne aplikacje na telefon w pakiecie z książką jak i płyty audio i dvd. Wówczas przygoda z językiem obcym może trwać również w domu  Multimedia to narzędzia wykorzystywane w możliwie najszerszym zakresie w trakcie zajęć, co sprawia, że lekcję są bardziej atrakcyjne dla dzieci. Na każdych zajęciach stosujemy system powtórek, które zapewniają utrwalenie poznanego materiału, co z kolei powoduje szybszą i skuteczną naukę. W Fabryce Języka zależy nam na tym, żeby dziecko kojarzyło naukę z miłą i bezpieczną atmosferą, miało jak najwięcej możliwości do mówienie i aktywnego udziału w zajęciach. Posiadamy odpowiednie zaplecze dydaktyczne, więc macie Państwo pewność, że wasze dzieci są oddane w dobre ręce.

DZIECI 7-10 LAT

Dla dzieci w wieku 7-10 lat oferujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego metodą bezpośrednią lub standardową. Podczas zajęć kładziemy nacisk na doskonalenie umiejętności spontanicznego budowania zdań, zwiększenie zasobu słownictwa, utrwalenie właściwej wymowy oraz treningu słuchania, czytania i pisania. Przygotowują one tym samym do przyszłych egzaminów językowych. Uczniowie szkoły podstawowej to jednak wciąż dzieci, dlatego podczas zajęć wykorzystywane są zabawy, gry, piosenki, rymowanki, materiały wideo. Podczas zajęć lektorzy używają niemalże cały czas języka docelowego, dzięki czemu uczniowie aktywnie uczestniczą w lekcji używając przy tym języka obcego. Dzięki małym grupom, każdy uczeń traktowany jest indywidualnie i poświęca mu się tak dużo uwagi jak to możliwe.

MŁODZIEŻ

Zajęcia z języka obcego dla młodzieży odbywają się zarówno w formie lekcji indywidualnych jak i grupowych. W przypadku grup, są one tworzone uwzględniając poziom i umiejętności uczniów po wcześniejszym ich „wypoziomowaniu”. W trosce o to, aby nikt się nie nudził na zajęciach i nie odbiegał poziomem od reszty grupy staramy się przy tworzeniu grup, aby uczestnicy byli na podobnym poziomie co reszta osób w grupie. Lekcje prowadzone są niemal w całości w języku docelowym. Forma zajęć dostosowywana jest do potrzeb kursantów, po uprzednim zdeklarowaniu się czego każdy oczekuje i na co chciałby aby lektor kładł nacisk na zajęciach. Lekcje mogą mieć formę korepetycji- pomoc w realizowaniu materiału „ze szkoły” lub w formie zupełnie nowego materiału, który poszerzałby umiejętności językowe kursantów. Ty wybierasz formę zajęć! DOSTĘPNA OPCJA NAUKI METODĄ DIRECT TEENS- METODA BEZPOŚREDNIA DLA NASTOLATKÓW

GIMNAZJUM

Zajęcia stricte dla uczniów gimnazjum mają na celu przygotowanie ich do egzaminu gimnazjalnego, z uwzględnieniem materiału koniecznego do zrealizowania. Kurs przygotowujący do egzaminu jest prowadzony w oparciu o nowoczesne podręczniki i repetytoria, zawierające materiał z zadaniami egzaminacyjnymi, co pozwala uczniom zapoznać się i oswoić ze zbliżającym się egzaminem końcowym.

MATURA

Kurs świetnie przygotowuje uczniów do egzaminu dojrzałości z języka obcego. Tworzymy dwa typy grup: matura podstawowa oraz matura rozszerzona. W trakcie spotkań uczniowie poznają format matury oraz metody wykonywania poszczególnych zadań. Kurs oparty jest nie tylko o aktualne podręczniki, ale także szereg materiałów dodatkowych specjalnie przygotowanych przez naszych lektorów pod kątem egzaminu. W trakcie kursu przeprowadzamy egzamin próbny, podczas którego nasi Maturzyści mogą sprawdzić swoje umiejętności i zapoznać się dokładnie z formą i przebiegiem egzaminu właściwego. Kursanci intensywnie ćwiczą wszystkie części egzaminu pisemnego i ustnego oraz opracowują testy maturalne z poprzednich lat. Zapraszamy do wspólnej nauki.

DOROŚLI

Kursy standardowe odbywają się na każdym poziomie zaawansowania od A1 do C1 i mogą odbywać się zarówno w oparciu o język ogólny jak i biznesowy- metodą standardową jak i bezpośrednią (Direct Method). Istnieje również możliwość mieszania metod- uczestniczenia w kursie na zajęcia standardowe jak i metodą bezpośrednią lub z elementami języka biznesowego.
Nauka metodą standardową jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb, zależnie od tego na nauce jakich elementów języka komuś zależy najbardziej (gramatyka, pisanie, słownictwo konwersacje etc.) Lekcje Metodą Bezpośrednią obejmują język ogólny: Direct Method for English (od poziomu Elementary do Advanced) lub język biznesowy: Direct Business: Marketing and Management (Marketing i Zarządzanie) Computers, Banking and Finances (Komputery, Bankowość i Finanse) Industry, Politics and Law (Przemysł, Polityka i Prawo) Communication in everyday life (Komunikacja w codziennym życiu) Zapraszamy do wspólnej nauki

SENIORZY

Dla osób będących na emeryturze, które wyjeżdżają za granice, mają rodzinę lub znajomych w innych krajach lub po prostu chciałby nadrobić to, na co pracując nie miały czasu, proponujemy kursy dla seniorów. Bogata oferta kursów i metod, indywidualne podejście lektorów do każdego kursanta, miła atmosfera i skuteczna nauka pozwolą nam wspólnie osiągnąć cel i nawet w podeszłym wieku cieszyć się możliwością komunikacji w języku obcym. Serdecznie zapraszamy seniorów na kursy!

EGZAMINY

Masz potrzebę i ambicje aby zdać międzynarodowy egzamin i uzyskać certyfikat z języka obcego? Przyjdź do naszej szkoły a nasi doświadczeni lektorzy przygotują Cię do wybranego przez Ciebie egzaminu, na każdym poziomie. Oferujemy przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, CPE, TOEIC, TOEFL oraz wielu innych. Podczas kursów przygotowujących do egzaminów międzynarodowych wykorzystujemy profesjonalne materiały, specjalnie skomponowane pod te egzaminy.

KURSY INDYWIDUALNE

Kursy indywidualne to idealne rozwiązanie dla osób pracujących w zmianowym systemie pracy, tych , którzy planują wyjazd za granice a czasu zostało niewiele, dla osób będących często w rozjazdach bądź tych, który po prostu wolą uczyć się w pojedynkę. To najbardziej komfortowa forma zajęć, face to face z lektorem i 100% jego uwagi. Zamysłem kursów indywidualnych jest całkowite dostosowanie się do indywidualnych potrzeb kursanta. Zarówno godziny nauki, częstotliwość jak i sposób prowadzenia zajęć są dostosowywane indywidualnie.

KURSY INTENSYWNE

To zajęcia o zwiększonej ilości godzin, przeznaczone dla osób pragnących nauczyć się języka w jak najkrótszym czasie. Naszym nadrzędnym celem jest wzbogacanie słownictwa oraz płynna komunikacja.

KURSY DLA FIRM

Oferujemy szeroką gamę kursów językowych (są to zajęcia z dojazdem lektora do siedziby firmy) na różnych poziomach zaawansowania, w tym kursy dla kadry kierowniczej i pracowników firm. Forma zajęć jest ustalana przed rozpoczęciem kursów i dostosowywana do potrzeb i branży firmy. Kurs skierowany jest dla osób, które potrzebują poznać język ze względów zawodowych, ale jednocześnie chcą się nim posługiwać w sytuacjach życia codziennego – od spotkań zawodowych do kontaktów prywatnych podczas przerwy w pracy, od prezentacji, komunikacji podczas wyjazdu służbowego po nieformalne spotkania w gronie współpracowników czy znajomych. Naszą ambicją jest, żeby słuchacz potrafił nowo zdobyte umiejętności komunikacyjne zastosować w sytuacjach zawodowych (biznesowych). Osiągamy to stosując w nauczaniu metodę komunikatywną, która skutecznie przełamuje bariery językowe oraz umożliwia słuchaczom swobodne funkcjonowanie w środowisku obcojęzycznym. Chcesz nawiązać z nami współpracę? Skontaktuj się telefonicznie lub przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie w zakładce KONTAKT.

KURSY WAKACYJNE

Wybierasz się w podróż? Chcesz wykorzystać letni przypływ energii na doskonalenie języka w miłej atmosferze? Wybierz kurs wakacyjny w naszej szkole i przekonaj się, że latem nauka jest przyjemniejsza i szybsza. Na kursie będziesz posługiwać się językiem w sytuacjach formalnych i nieformalnych, spotykanych w życiu codziennym, w pracy i w podróży, zdobędziesz nowe umiejętności! Utrwalisz i wdrożysz w życie wiedzę, którą już posiadasz! Przełamiesz barierę językową i poprawisz płynność komunikacji! Poszerzysz słownictwo i utrwalisz gramatykę!

KONWERSACJE

Zajęcia z konwersacji to sposób na zajęcia dla tych, którzy przedarli się już przez labirynt gramatyki i teraz chcą już tylko szlifować mówienie i rozwijać słownictwo. Dla kursantów to ciekawe, często kontrowersyjne tematy do rozmowy, gdyż takie najlepiej prowokują do rozmowy. Konwersacje najczęściej prowadzone są przez Native Speakers, co pozwala na doszlifowanie wymowy i języka potocznego. Kursy odbywają się w systemie standardowym (1,2 lekcje w tygodniu) lub intensywnym (3lub 4 lekcje tygodniowo) . Możliwość zajęć indywidualnych lub grupowych, z dostosowaniem do poziomu zaawansowana

JĘZYK BIZNESU

Kurs idealnie sprawdzi się dla dorosłych, którzy pracują już w otoczeniu biznesowym lub planują rozpocząć pracę. W trakcie trwania szkolenia wprowadzana jest tematyka biznesowa w oparciu o teksty i ćwiczenia, filmy oraz nowe komponenty cyfrowe. Kurs, w swoim założeniu ma pomóc słuchaczom funkcjonować w środowisku zawodowym. W trakcie trwania zajęć kładziemy nacisk na poszerzanie słownictwa ogólnego o elementy języka biznesowego między innymi z zakresu negocjacji, prezentacji, HR, zarządzania i obsługi klienta. Kursanci mogą brać udziału w dyskusjach, odgrywają scenki, ćwiczą rozmowy z gruntu zawodowego, telefoniczne, przeprowadzają rozmowy rekrutacyjne, przygotowują prezentacje. Kurs jest proponowany na 4 poziomach zaawansowania A2,B1, B2 oraz C1.

PRZYGOTOWANIE DO WYJAZDÓW ZAGRANICZNYCH

Często wyjeżdżasz za granicę? Masz w planach wyjazd do innego kraju na dłużej lub na stałe? Dużo podróżujesz jako turysta? Dla takich osób mamy w ofercie kursy, dzięki którym komunikacja za granicą w języku obcym nie będzie problemem. Uczymy jak przeprowadzić podstawowe rozmowy: na lotnisku, w sklepie, w mieście, w przychodni lekarskiej, w banku, na dworcu etc. Dostosowujemy się do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do wspólnej nauki!

PRZYGOTOWANIE DO ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ

W związku z tym, że prawie 50% rozmów zawodowych na świecie odbywa się w języku angielskim umiejętność płynnej komunikacji stała się podstawowym wymogiem w naborze na większość dobrze płatnych stanowisk. Podczas tego indywidualnego kursu zostaniesz przygotowany do udzielania odpowiedzi na pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej w sposób, dzięki któremu potencjalny pracodawcy zobaczy w Tobie atrakcyjnego pracownika. Poznasz elementy mowy ciała, które wpływają na pozytywny odbiór Twoich przekazów słownych. Odbędziesz wiele rozmów symulacyjnych, dzięki którym staniesz się przygotowany na każdy scenariusz przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej. Każde spotkanie oparte jest w 100% o Twoje potrzeby językowe. Czekamy na Ciebie!